internetový prodej www.pany.cz

Jednorázová WC sedátka

PANY si klade za cíl přinést více komfortu na Vaši toaletu, hygieničtější prostředí a tím i pohodlněji a příjemněji strávený čas, když není vyhnutí a musíte se Vy nebo Vaši zaměstnanci či hosté odebrat „na ono místo“. Ani každodenní pravidelná péče o hygienu Vašich toalet totiž bohužel nemůže zabezpečit pro každého uživatele toalety tak čisté prostředí, jaké přináší tato jednorázová hygienická WC sedátka.

Výhody hygienických WC sedátek

  • zabraňují přenosu chorob, infekcí  a nečistot
  • přikrývají celou záchodovou desku, čímž jsou lepší a hygieničtější než toaletní papír
  • splachují se samy díky extra dílu přesahujícímu do toalety
  • není třeba se jakkoliv dotýkat záchodové desky
  • nepadají na zem
  • vnitřní papírová záklopka chrání i muže
  • jsou 4x rozpustnější než toaletní papír, nehrozí tak ucpání toalety
  • 100% recyklovatelné a šetrné k životnímu prostředí

Hloubkové hygienické kontroly ve vyspělých a civilizovaných zemích se zaměřují především na funkčnost a čistotu toalet. Při zjištění nedostatků jdou tak daleko, že neváhají ubrat „hvězdičky“ z kategorizace podniku, v krajním případě provozovnu zavřít. V našich krajích tomu tak zatím nebývá.

S „hvězdičkováním“ a „kategorizováním“ podnikù do tříd, skupin atd. je to u nás pořád na pováženou. Nebylo by však od věci ubírat místnůstkám a prostorám sociálního zařízení z dosavadního domácího označení dvěma nulami aspoň tu jednu? Hosté by pak věděli, co je za dveřmi čeká…

Ne dost čisté a ne snadno dostupné záchody, pisoáry, umyvárny mohou pobyt změnit v utrpení.

Časté otázky a odpovědi >>>

Nepůsobí papírové sedátko nepříjemně na pokožku? A nehrozí ucpání odpadu při častém používání?
Nemějte obavy. Papírové hygienické sedátko je vyrobeno ze 100% jemného papíru. Je navrženo tak, aby se po spláchnutí okamžitě rozpustilo, na rozdíl od papírových ubrousků a velkého množství toaletního papíru, který lidé občas používají k obalení nebo obložení prkénka.

Jak to je s montáží zásobníku? Provádíte ji? A není následná údržba příliš složitá?
Montáž standardně neprovádíme, protože je tak jednoduchá, že ji určitě zvládne každý alespoň mírně zručný člověk. Sada šroubků a hmoždinek je přibalena u každého nového zásobníku. A co se týká údržby, rovněž doplňování náplní, jakožto jediná nutná údržba, je velmi jednoduchá.

Hosté v naší restauraci často „zneužívají“ například toaletní papír na utíraní rukou, protože nechtějí používat vysoušeč. S hygienickými sedátky mají tedy možnost další volby a nám se to prodraží, co tomu říkáte?
Nemusíte si dělat starosti. Pokud by někdo chtěl použít papírová hygienická sedátka například na utření rukou, rychle zjistí, že sedátko po namočení ihned zežmolkovatí a další kus už ani nezkusí…

Často máme problémy s vandaly a jinými nenechavci. V případě Vašich hygienických sedátek už to vidím: Sedátka rozházená po celé toaletě, samozřejmě v takou chvíli už nepoužitelná a zásobník prázdný.
I tady je možnost zneužití velmi malá. Sedátka se ze zásobníku nedají vytáhnout jinak než po jednom kuse, tím je minimalizováno nebezpečí vandalského zneužití – vytažení větší části náplně.

Jak máme instruovat naše hosty, kteří tento produkt neznají a v životě ho neviděli?
Nebojte, návod na použití sedátek je umístěn na každém zásobníku, je názorný a každý ho určitě okamžitě pochopí. Jak vypadá můžete vidět vpravo. Sedátka jsou vhodná na jakýkoli druh prkénka, sedátko se vytáhne ze zásobníku, protrhne se na předem připravených místech, položí se na prkénko a po použití samo spláchne.

A co když nám dojdou náhradní sedátka?
Stačí doslova pár kliknutí a díky možnosti snadného a rychlého objednání přes Internet v našem e-shopu máte náplně na cestě! A to dokonce u objednávek nad 1.000 Kč BEZ POŠTOVNÉHO!

Jsme na Facebooku

Nákupní košík

Odběr novinek