internetový prodej www.pany.cz

Bělení zubů

Bělejší, zářivější a jasnější úsměv bez nepohodlných a drahých návštěv v zubních ordinacích. Tužka na bělení zubů je přední produkt s garantovaným, okamžitým a dlouhodobým výsledkem. Důležitým bodem v systému bělení zubů je speciální složení gelu, který nezpůsobuje žádnou citlivost zubů.

Když se setkáváte s lidmi, je Váš úsměv často tím prvním co si na Vás lidé všimnou. Váš úsměv vyjadřuje, kdo jste a jak se cítíte. Každý člověk ví, že oslnivý, bělejší a zářivější úsměv vypadá, že jste zdravější mladší a atraktinější. A tak ohromný úsměv může být obrovskou podporou Vaší sebedůvěry. Každý člověk chce ráno opustit svůj dům s pocitem, že se cítí a vypadá skvěle a nic Vám nepřidá k tomuto pocitu tolik, jako Váš dokonalý bílý úsměv.

Ingredience: Glycerin, Carbamide Peroxid, Carbomer, Triethanolamine Peppermint Oil

Návod k použití bělící tužky >>>

Viditelné výsledky již po několika aplikacích! Profesionální bělení zubů doma nebo třeba v kanceláři, kdekoliv! Bělení, které opravdu funguje a nepoškozuje zubní sklovinu!

Použití přípravku není podmíněno přípravou u zubního lékaře. Lze jej používat kdykoliv a kdekoliv, pokud chcete mít viditelně zářivější úsměv. Bělící zubní tužka je profesionální bělící přípravek na zuby, vyvinutý na základě nejnovějších poznatků v oblasti stomatologie a bělení zubů. Velmi rychlé a bezpečné vybělení zubů a těsných prostor mezi zuby a mezer až o 4 odstíny.

Časté otázky a odpovědi >>>

Jsme na Facebooku

Nákupní košík

Odběr novinek